Vrátenie daní z rakúska

Našim zákazníkom najčastejšie vraciame z Rakúska 720 € až 3945 €.

Pridajte sa k nim a získajte späť to, čo vám patrí! S nami získate späť najvyšší možný daňový preplatok za výhodný poplatok.

Spĺňate tieto podmienky?

 • v Rakúsku ste nepracovali celý daňový rok (1. január – 31. december)
 • mali ste počas roka viacerých zamestnávateľov
 • máte nárok na daňový bonus na dieťa (Familienbonusplus) a/alebo manželku (Alleinverdiener)
 • ste považovaný za tzv. pendlera
 • vznikli vám náklady na dochádzanie za prácou
 • vznikli vám náklady na vedenie dvojitej domácnosti
 • vznikli vám náklady napr. na pracovné oblečenie, pracovné prostriedky, na ďalšie vzdelávanie, kurzy, odbornú literatúru, atď

Tak pravdepodobne vám vznikol nárok na vrátenie daní z Rakúska.

Požiadajte o vrátenie daní ešte dnes! Radi vám s tým pomôžeme.

Vypočítame vám, koľko môžete dostať späť

Bezplatne a nezáväzne zistite výšku vášho daňového preplatku.

U nás zákazníci zvyčajne dostanú z Rakúsa späť 720 € až 3945 €. Výška daňového preplatku však závisí od výšky zárobku v Rakúsku, ale aj v iných krajinách (vrátane Slovenska), vzniknutých nákladov a nároku na daňový bonus na manželku a deti.

Chcete vedieť, koľko môžete získať späť?

Pre predbežnú bezplatnú kalkuláciu vášho daňového preplatku  kontaktujte našich skúsených konzultantov vyplnením kontaktného formulára.

Toto musíte vedieť o vrátení daní z Rakúska

O vrátenie daní môžete požiadať až 5 rokov spätne

Nestihli ste požiadať o vrátanie daní z Rakúska za posledný daňový rok? Nevadí! Rakúsky daňový rok trvá od 1. januára do 31. decembra a vy môžete požiadať o vrátenie preplatku za roky 2017, 2018, 2019, 2020, 2021.

Ako dlho trvá vrátenie daní z Rakúska?

Od okamihu odoslania daňového priznania na rakúsky daňový úrad po prevod peňazí na váš účet ubehne zvyčajne 10 týždňov. Spracovanie žiadosti o vrátenie daní však môže rakúskemu daňovému úradu trvať aj 6 mesiacov. Dĺžka spracovania závisí predovšetkým od rakúskeho daňového úradu a jeho vyťaženosti. Zaručujeme vám však, že vašu žiadosť spracujeme a zašleme na daňový úrad bez omeškania.

Priamo na váš bankový účet

Daňový preplatok vám bude zaslaný na slovenský alebo zahraničný bankový účet, ktorý uvediete vo vašej žiadosti. Zároveň vám zašleme vyúčtovanie e-mailom, prípadne poštou.

Tieto dokumenty potrebujete

Základom pre podanie žiadosti o vrátenie dane je:

 • Lohnzettel (ročné zúčtovanie), prípadne všetky výplatné pásky
  Lohnzettel obsahuje informácie o celkových príjmoch, odvodoch a daniach, ktoré ste počas daňového roka odviedli. Tento formulár vám musí zamestnávateľ vystaviť po ukončení daňového roka, zvyčajne v mesiacoch január – február.

Nemáte potrebné dokumenty od rakúskeho zamestnávateľa?

Nevadí! Naši skúsení daňoví agenti ich zo zahraničia získajú za vás.

 • Formulár E9
  Je potvrdenie o výške vašich príjmov mimo Rakúska. Potvrdzuje ho slovenský daňový úrad na základe riadne podaného slovenského daňového priznania za daný rok. Formulár E9 je povinnou prílohou rakúskeho daňového priznania, preto je potrebné mať podané slovenské daňové priznanie aj v prípade, že ste príjmy zo Slovenska nemali. So spracovaním slovenského daňového priznania vám radi pomôžeme.

Nemáte formulár E9?

Nevadí! Radi vám so získaním formulára E9 zo slovenského daňového úradu pomôžeme.

A to je zlomok, čo vybavíme za vás, pretože my ...

vám pomôžeme s každým krokom pri vrátení daní z Rakúska

Naše bohaté skúsenosti vám zaručujú:

Vždy sme na vašej strane

O čom hovoria aj výborné referencie od klientov na Facebooku

Pozrieť referencie

Využite výhodný poplatok za vrátenie daní z Rakúska

Platíte vždy len jeden poplatok, buď percentuálny alebo minimálny

Percentuálny poplatok

15%
-

(12,5% bez DPH)

Minimálny poplatok

70,80 €
-

(59 € bez DPH)

Predbežná kalkulácia

výšky daňového preplatku

bezplatne

Nič neriskujete,

pretože za naše služby zaplatíte až po úspešnom získaní vašich daní z rakúskeho daňového úradu.

Nemusíte sa obávať ani žiadnych vstupných alebo skrytých poplatkov. Navyše registrácia a predbežná kalkulácia daňového preplatku sú u nás vždy bezplatné.

Páči sa vám takáto spolupráca?

Spojte sa s nami a získajte svoje peniaze z Rakúska

Nečakajte už ani deň a požiadajte o vrátenie daní z Rakúska

S nami je to jednoduché!

Zaregistrujte sa on-line

Stačí ak vyplníte krátky registračný formulár. Žiadosť o vrátenie dane spolu s inštrukciami vám zašleme emailom. Ak máte záujem o zaslanie žiadosti poštou, uveďte vašu korešpondenčnú adresu v časti „Odkaz“ v on-line registračnom formulári.

Zašlite nám žiadosť

Žiadosť vyplňte, pripojte požadované daňové dokumenty a zašlite poštou na našu adresu. V prípade akýchkoľvek otázok pri vypĺňaní žiadosti vám radi poradíme. Po prijatí žiadosti vás budú kontaktovať naši skúsení daňoví agenti a odpovedia na všetky vaše prípadné otázky.

Tešte sa na svoje dane

Vašu žiadosť spracujeme a zašleme na zahraničný daňový úrad. Preplatok vám bude zaslaný na bankový účet, ktorý uvediete v žiadosti.

Potešte sa peniazmi z vrátených daní. Radi vám s tým pomôžeme, no najprv začnite prvým krokom

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.