Daňová kalkulačka

Rakúsko

Vypočítajte si bezplatne a bez záväzkov výšku daňového preplatku z Rakúska. Kalkuláciu máte hotovú do niekoľkých sekúnd, stačí vám len potvrdenie o ročnom príjme Lohnztettel od rakúskeho zamestnávateľa. Ak je výsledkom vašej kalkulácie preplatok, vyplňte registračný formulár a dane z Rakúska za vás získame v plnej výške.

Kalkulácia je orientačná. V kalkulačke nie je možné uviesť náklady. Tie vám však uplatníme v samotnom daňovom priznaní, čo môže výšku vrátených daní navýšiť o stovky a až tisíce eur. Najbežnejšie náklady, ktoré je možné uplatniť sú cestovné, ubytovanie, náklady na pracovné oblečenie, náradie a ďalšie v závislosti od vašej osobnej situácie.

Veľa ľudí si myslí, že získanie daní z Rakúska je náročné a komplikované. Nie je to však tak. Obráťte sa na nás a my sa o všetko postaráme. Priemerná suma vrátených daní z Rakúska je 1.689 €, preto sa určite oplatí do toho pustiť.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.