Vrátenie daní z holandska

Našim zákazníkom najčastejšie vraciame z Holandska 626 € až 3846 €.

Pridajte sa k nim a získajte späť to, čo vám patrí! S nami získate späť najvyšší možný daňový preplatok za výhodný poplatok.

Spĺňate niektorú z týchto podmienok?

Nárok na vrátenie daní vám môže vzniknúť v prípade, ak:

 • v Holandsku ste pracovali celý rok a zamestnávateľ vám z platu odviedol vyššie dane ako mal zákonom stanovenú povinnosť
 • v Holandsku ste nepracovali celý daňový rok (1. január – 31. december)
 • mali ste viacero zamestnaní v priebehu roka
 • vznikli vám náklady na dochádzanie za prácou
 • máte nárok na tzv. odlučné na partnera
 • vznikol vám nárok na daňový bonus na dieťa
 • ste slobodným rodičom

Vypočítame vám, koľko môžete dostať späť

Bezplatne a nezáväzne zistite výšku vášho daňového preplatku

U nás zákazníci dostanú späť z Holandska najčastejšie 626 € až 3846 . Jeho výška však závisí od výšky zárobku v Holandsku, ale aj v iných krajinách (vrátane Slovenska), vzniknutých nákladov a nároku na odlučné a daňový bonus na dieťa.

Chcete vedieť, koľko môžete získať späť?

Pre predbežnú bezplatnú kalkuláciu vášho daňového preplatku kontaktujte našich skúsených konzultantov vyplnením kontaktného formulára.

Toto musíte vedieť o vrátení daní z Holandska

O vrátenie daní môžete požiadať až 5 rokov spätne

Holandský daňový rok trvá od 1. januára do 31. decembra. Žiadosť o vrátenie daňového preplatku môžete podať za päť predchádzajúcich daňových období  – 2019, 2020, 2021, 2022 a 2023.

Požiadať môžete aj o príspevok na zdravotné poistenie Zorgtoeslag

O príspevok na zdravotné poistenie Zorgtoeslag je možné požiadať 1 rok spätne. Lehota na podanie žiadosti za rok 2023 je 1.septembra 2024. Radi vám s jeho získaním pomôžeme. V registračnom formulári uveďte, že máte záujem aj o tento príspevok. Žiadosť vám obratom zašleme na vašu e-mailovú adresu.

Viac o príspevku Zorgtoeslag sa dozviete tu →

Ako dlho trvá vrátenie daní z Holandska?

Podať žiadosť o vrátenia dane v Holandsku je možné od 01. marca po ukončení daňového roka. Od okamihu odoslania daňového priznania na holandský daňový úrad po prevod peňazí na váš účet ubehne zvyčajne 10 týždňov. Spracovanie žiadosti o vrátenie daní však môže holandskému daňovému úradu trvať aj 6 mesiacov. Dĺžka spracovania závisí predovšetkým od holandského daňového úradu a jeho vyťaženosti. Zaručujeme vám však, že vašu žiadosť spracujeme a zašleme na daňový úrad bez omeškania.

Priamo na váš bankový účet

Daňový preplatok je vyplatený na bankový účet, ktorý uvediete vo vašej žiadosti. Zároveň vám zašleme vyúčtovanie e-mailom, prípadne poštou.

Tieto dokumenty potrebujete

Základom pre podanie žiadosti o vrátenie dane je:

 • Jaaropgaaf alebo posledná výplatná páska od každého zamestnávateľa.
  Jaaropgaaf je ročné zúčtovanie a obsahuje informácie o celkových príjmoch, sociálnych a zdravotných odvodoch, a daniach, ktoré ste počas daňového roka odviedli. Tento formulár vám musí zamestnávateľ vystaviť po ukončení daňového roka, zvyčajne v mesiacoch január a február.
 • Potvrdenie Výkaz príjmov (nazývaný tiež Formulár EÚ/EHP)
  Je to potvrdenie o výške vašich príjmov mimo Holandska. Potvrdzuje ho slovenský daňový úrad na základe riadne podaného slovenského daňového priznania za daný rok. Výkaz príjmov je povinnou prílohou holandského daňového priznania, preto je potrebné mať podané slovenské daňové priznanie aj v prípade, že ste príjmy zo Slovenska nemali. So spracovaním slovenského daňového priznania vám radi pomôžeme.

Nemáte Jaaropgaaf alebo Výkaz príjmov?

Nevadí! Naši skúsení daňoví agenti ich získajú za vás.

A to je zlomok, čo vybavíme za vás, pretože my ...

vám pomôžeme s každým krokom pri vrátení daní z Holandska

Naše bohaté skúsenosti vám zaručujú:

Vždy sme na vašej strane

O čom hovoria aj výborné referencie od klientov na Facebooku

Pozrieť referencie

Využite výhodný poplatok za vrátenie daní z Holandska

Platíte vždy len jeden poplatok, buď percentuálny alebo minimálny

Percentuálny poplatok

16,9 %
-

(14,08 % bez DPH)

Minimálny poplatok

84 €
-

(70 € bez DPH)

Predbežná kalkulácia

výšky daňového preplatku

bezplatne

Nič neriskujete,

pretože za naše služby zaplatíte až po úspešnom získaní vašich daní z holandského daňového úradu Belastingdienst

Nemusíte sa obávať ani žiadnych vstupných alebo skrytých poplatkov. Navyše registrácia a predbežná kalkulácia daňového preplatku sú u nás vždy bezplatné.

Páči sa vám takáto spolupráca?

Spojte sa s nami a získajte svoje peniaze z Holandska

Nečakajte už ani deň a požiadajte o vrátenie daní z Holandska

S nami je to jednoduché!

Zaregistrujte sa on-line

Stačí ak vyplníte krátky registračný formulár. Žiadosť o vrátenie dane spolu s inštrukciami vám zašleme emailom. Ak máte záujem o zaslanie žiadosti poštou, uveďte vašu korešpondenčnú adresu v časti „Odkaz“ v on-line registračnom formulári.

Zašlite nám žiadosť

Žiadosť vyplňte, pripojte požadované daňové dokumenty a zašlite poštou na našu adresu.
V prípade akýchkoľvek otázok pri vypĺňaní žiadosti vám radi poradíme. Po prijatí vašej žiadosti vás budú naši daňoví agenti  kontaktovať a odpovedia na všetky vaše prípadné otázky.

Tešte sa na svoje dane

Vašu žiadosť spracujeme a zašleme na zahraničný daňový úrad. Preplatok vám bude zaslaný na bankový účet, ktorý uvediete v žiadosti.

Potešte sa peniazmi z vrátených daní. Radi vám s tým pomôžeme, no najprv začnite prvým krokom

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.