Vrátenie daní z anglicka

Našim zákazníkom v priemere vraciame z Veľkej Británie £980.

Pridajte sa k nim a získajte späť to, čo vám patrí! S nami získate späť najvyšší možný daňový preplatok za výhodný poplatok.

Spĺňate tieto podmienky?

Tak pravdepodobne vám vznikol nárok na vrátenie daní z Anglicka!

Požiadajte o vrátenie daní ešte dnes! Radi vám s tým pomôžeme.

Vypočítame vám, koľko môžete dostať späť

Bezplatne a nezáväzne zistite výšku vášho daňového preplatku.

U nás zákazníci priemerne dostanú späť  £980 z Veľkej Británie. Jeho výška je však individuálna a závisí od viacerých faktorov.

Chcete vedieť, koľko môžete získať späť?

Pre predbežnú bezplatnú kalkuláciu vášho daňového preplatku  kontaktujte našich skúsených konzultantov vyplnením kontaktného formulára.

Toto musíte vedieť o vrátení daní z Anglicka

O vrátenie daní môžete požiadať až 4 roky spätne

Žiadosť o vrátenie dane môžete podať za súčasný (v prípade, že ste z Veľkej Británie odišli a neplánujete sa vrátiť späť) a štyri predchádzajúce daňové roky, a to: 2021/2022, 2020/2021, 2019/20, 2018/2019, 2017/2018.

Kedy požiadať ihneď a kedy na konci daňového roka?

Ak ste sa vrátili zo zahraničia domov a do konca príslušného daňového roka (5. apríl) sa neplánujete do zahraničia vrátiť, o vrátenie daní môžete požiadať ihneď. Ak vo Veľkej Británii žijete a pracujete, o vrátenie daní môžete požiadať na konci každého daňového roka.

Môžete získať aj celú odvedenú daň

Celá daň, ktorú ste odviedli, vám môže byť vrátenia v prípade, ak váš úhrnný ročný príjem zo všetkých zamestnaní neprekročil výšku nezdaniteľného minima (tzv. Personal Allowance) za príslušný daňový rok. Presné sadzby uvádzame nižšie:

2021/2022 £12.570
2020/2021 £12.500
2019/2020 £12.500
2018/2019 £11.850
2017/2018 £11.500

Ako dlho sa čaká na vrátenie dane?

Čakacia doba od okamihu odoslania daňového priznania na britský daňový úrad (HMRC) po prevod peňazí na váš účet je 2-3 mesiace. Rýchlosť spracovania žiadosti závisí predovšetkým od vyťaženosti daňového úradu. Môžeme vám však zaručiť, že vašu žiadosť spracujeme a zašleme na daňový úrad bez omeškania.

Priamo na váš bankový účet

Daňový preplatok vyplácame na bankový účet, ktorý uvediete vo vašej žiadosti. Zároveň vám zašleme vyúčtovanie e-mailom, prípadne poštou.

Tieto dokumenty potrebujete

Základom pre podanie žiadosti o vrátenie dane je formulár P45 alebo P60

  • Formulár P45
    Je oficiálny daňový formulár, ktorý je vám zamestnávateľ zo zákona povinný vystaviť pri ukončení pracovného pomeru a slúži ako potvrdenie o príjme.
  • Formulár P60
    P60 dostanete od zamestnávateľa automaticky na konci daňového roka, najneskôr do 31. mája, ak ste u zamestnávateľa pracovali k 5. aprílu. Formulár P60 je ekvivalent slovenského ročného zúčtovania a obsahuje informácie o celkovej dani z príjmu, ktorú ste počas daňového roka odviedli.

Nemáte ich?

Nevadí! Naši skúsení konzultanti ich zo zahraničia získajú za vás. Stačí nám vaša posledná výplatná páska a o všetko sa postaráme.

A to je zlomok, čo vybavíme za vás, pretože my ...

vám pomôžeme s každým krokom pri vrátení z Anglicka

Naše bohaté skúsenosti vám zaručujú:

Prečítajte si aj, čo o nás hovoria na Facebooku

Pozrieť referencie

Využite výhodný poplatok za vrátenie daní z Anglicka

Platíte vždy len jeden poplatok, buď percentuálny alebo minimálny

Percentuálny poplatok

15%
-

(12,5% bez DPH)

Minimálny poplatok

70,80 €
-

(59 € bez DPH)

Predbežná kalkulácia

výšky daňového preplatku

bezplatne

Nič neriskujete,

Pretože za naše služby zaplatíte až po úspešnom získaní vašich daní z britského daňového úradu.

Nemusíte sa obávať ani žiadnych vstupných alebo skrytých poplatkov. Navyše registrácia a predbežná kalkulácia daňového preplatku sú u nás vždy bezplatné.

Páči sa vám takáto spolupráca?

Spojte sa s nami a získajte svoje peniaze z Veľkej Británie

Nečakajte už ani deň a požiadajte o vrátenie daní z Veľkej Británie

Zaregistrujte sa on-line

Stačí ak vyplníte krátky registračný formulár. Žiadosť o vrátenie dane spolu s inštrukciami vám zašleme emailom. Naši konzultanti vás budú kontaktovať a odpovedia na všetky vaše prípadné otázky. Ak máte záujem o zaslanie žiadosti poštou, uveďte vašu korešpondenčnú adresu v časti „Odkaz“ v on-line registračnom formulári.

Zašlite nám žiadosť

Žiadosť vyplňte, pripojte požadované daňové dokumenty a zašlite poštou na našu adresu.
V prípade akýchkoľvek otázok pri vypĺňaní žiadosti vám radi poradíme.

Tešte sa na svoje dane

Vašu žiadosť spracujeme a zašleme na zahraničný daňový úrad. Preplatok vám bude zaslaný na bankový účet, ktorý uvediete v žiadosti.

Potešte sa peniazmi z vrátených daní. Pomôžeme vám s tým, no najprv začnite prvým krokom

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.